Personel Lorenzo Coletti


Poznaj i przekonaj się że pracują z nami profesjonaliści.

Karolina Marcinkowska

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Mgr analityki medycznej wraz ze specjalnością biomedycyny informatycznej, kosmetolog, analityk – diagnosta trychologii. Członek-założyciel International Society od Aesthetic Trichology ISAT. Posiada uprawnienia pod patronatem Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych z zakresu wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, m.in. mezoterapii igłowej czy stosowania i preparatyki osocza bogatopłytkowego,. Wykładowca akademicki i szkoleniowiec z zakresu specjalistycznej aparatury medycznej działającej na polu medycyny estetycznej. Uczestniczyła w wielu specjalistycznych szkoleniach, w sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje. Klientki ujmuje dobrocią i zaangażowaniem.

 
 

Kamila Łuczak

Kamila Łuczak - licencjonowany kosmetolog, linergistka  (permanent make-up artist) Kosmetyka zawsze była jej pasją. W tym kierunku ukończyła uczelnię wyższą  oraz liczne kursy, między innymi wizażu, makijażu permanentnego oraz z zakresu kosmetyki medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom swoich Pacjentów ale także, by wskazać nowe rozwiązania oraz zaproponować i wykonać optymalne zabiegi. Jest to zawód w którym się realizuje. Duża ilość stałych i zadowolonych klientów to wielka nagroda za staranność jaką wkłada w wykonywanie swojej pracy. W roku 2016 zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Laur Piękna i otrzymała tytuł najpopularniejszej kosmetyczki.

Martyna Czechowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji im. Anieli Goc w Poznaniu, którą ukończyła z tytułem magistra.Kosmetolog z powołania i pasjonatka swojego zawodu, dla której zadowolenie pacjenta jest zawsze największą satysfakcją. Jej celem jest poprawa jakości życia innych ludzi poprzez walkę z ich kompleksami, dodanie im pewności siebie i sprawienie by dobrze czuły sie we własnej skórze.

W kręgu jej zainteresowań znajdują się zdrowy tryb życia oraz filmy psychologiczne.

 
 

Paulina Piekacz

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku kosmetologia.Praca kosmetologa jest jej pasją.Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w kraju i za granicą. Uśmiech zadowolonych klientów, to dla niej największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę. Poza pracą uwielbiam zimowe kąpiele w morzu oraz malarstwo akrylowe.

Karolina Biernatowicz

Jest absolwentką studiów licencjackich kierunku kosmetologia oraz studiów magisterskich o specjalności dietetyka i żywienie człowieka.Zdobyła tytuł masażysty a wiedzę systematycznie poszerza na licznych szkoleniach. jej pasją jest dbanie nie tylko o urodę ale także o zdrowy styl życia. Poza pracą uwielbia aktywnie spędzać czas. Jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pracy zawsze z ogromnym zaangażowaniem i pokładami pozytywnej energii.