Personel Lorenzo Coletti


Poznaj i przekonaj się że pracują z nami profesjonaliści.

Jagoda Machaj - Kosmetolog, Fizjoterapeuta

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Specjalistka z zakresu kosmetologii estetycznej i terapii anty-aging. Doskonale łączy umiejętności zdobyte podczas studiów z pasją, jaką bez wątpienia jest dla niej praca. Perfekcjonistka w każdym calu - podczas wykonywanych zabiegów dba o każdy element: od miłej atmosfery, indywidualnego podejścia do klienta, aż po efekt końcowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów naszej Kliniki.

 
 

Julia Kaczorowska - Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prestiżowych gabinetach w kraju i za granicą. Z pasją łączy manualne techniki kosmetologiczne z możliwościami, jakie daje aparatura medyczna klasy premium. Praca kosmetologa sprawia jej wielką przyjemność. Do klienta podchodzi indywidualnie i z empatią, wkładając w to, co robi całe swoje serce.

Kamila Łuczak - Kosmetolog, Linergistka (Permanent Make-up Artist)

Kosmetyka zawsze była jej pasją. W tym kierunku ukończyła uczelnię wyższą  oraz liczne kursy, między innymi wizażu, makijażu permanentnego oraz z zakresu kosmetyki medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom swoich Pacjentów ale także, by wskazać nowe rozwiązania oraz zaproponować i wykonać optymalne zabiegi. Jest to zawód w którym się realizuje. Duża ilość stałych i zadowolonych klientów to wielka nagroda za staranność jaką wkłada w wykonywanie swojej pracy. W roku 2016 zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Laur Piękna i otrzymała tytuł najpopularniejszej kosmetyczki.

 
 

Karolina Marcinkowska - Szkoleniowiec firmy Biotec

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Mgr analityki medycznej wraz ze specjalnością biomedycyny informatycznej, kosmetolog, analityk – diagnosta trychologii. 

Członek-założyciel International Society od Aesthetic Trichology ISAT. Posiada uprawnienia pod patronatem Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych z zakresu wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, m.in. mezoterapii igłowej czy stosowania i preparatyki osocza bogatopłytkowego,. Wykładowca akademicki i szkoleniowiec z zakresu specjalistycznej aparatury medycznej działającej na polu medycyny estetycznej. Uczestniczyła w wielu specjalistycznych szkoleniach, w sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje. Klientki ujmuje dobrocią i zaangażowaniem.