Sonotermolipoliza RF + CV (monopolar)


Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu z ujędrnianiem ( 2 technologie). Sonotermolipoliza, to metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i cellulitu, oraz falę radiową, której energia doprowadza do napięcia skóry.

Sonotermopoliza

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA + MODULOWANA FALA RADIOWA (CV + RF)
2 ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE W JEDNYM

Maximus nie umożliwia tak glebokiej penetracji fali radiowej w gląb tkanki tluszczowej.

Ta technologia jest znacznie skuteczniejsza niż Maximus,
przede wszystkim w zakresie działania na tkankę tłuszczową poprzez niską częstotliwość monopolarnej fali radiowej (tylko niska częstotliwość Rf umożliwia penetrację Rf do tkanki tłuszczowej, a tak niskie częstotliwości nie posiada Maximus, który adresowany jest przez to głównie do ujędrniania) oraz zastosowanie technologii ultradźwięków.

 
 

Wyszczuplanie

Wykorzystuje jednocześnie efekt dwóch zaawansowanych technologii
Wyszczuplający zabieg przy użyciu urządzenia medycznego COAXMED to kompleksowa formuła powstała w oparciu o trzy uzupełniające się technologie. Posiadają zintegrowany system przeznaczony do walki z uciążliwym cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i zwiotczałą skórą.

Efekt dwóch technologii

To idealny wybór dla klientek, które chcą uniknąć zabiegu chirurgicznego. COAXMED to włoskiej produkcji urządzenie medyczne posiadające zintegrowany system przeznaczony do walki z uciążliwymi niedoskonałościami naszego ciała.

Został skonstruowany w taki sposób, aby każdy zabieg mógł być dostosowany do potrzeb indywidualnego klienta. Pozwala wybrać cykl zabiegowy obejmujący dane partie ciała i przechodzące przez każdą z technologii. Urządzenie wykorzystuje jednocześnie efekt dwóch zaawansowanych technologii.

Ultradźwięki

Oddziałują na głębsze partie skóry. Fala ultradźwiękowa powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu powstaje efekt wyszczuplenia. Zwalcza również cellulit umiejscowiony w głębszych obszarach skóry. Innowacyjne głowice pozwalają na pełne wykorzystanie mocy bez poczucia dyskomfortu dla klienta. Nowoczesne końcówki kierują energię precyzyjnie na żądaną głębokość. Po zabiegu następuje redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Fale radiowe

Oddziałują na górne warstwy skóry i skutecznie działają na cellulit, zwiotczenie skóry oraz rozstępy i zmarszczki. Ciepło wytwarzane przez fale radiowe pobudza komórki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, powoduje wzrost natlenienia tkanek i przyspiesza metabolizm komórkowy. W urządzeniu zastosowano dwie głowice: bipolarną i monopolarną. Takie rozwiązanie daje możliwość skutecznego oddziaływania energii w miejscu zabiegu.

Efekt

Efekty zabiegu przy użyciu urządzenia COAXMED są widoczne po pierwszej sesji. Dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz następuje wyraźna poprawa sprężystości skóry. Endomasaż prowadzi również do wzrostu siły i zmniejszenia napięcia mięśni oraz pobudza mikrokrążenie krwi i chłonki. Skutecznie eliminuje toksyny oraz szkodliwe produkty metaboliczne.

Gdy chcemy wzmocnić efekty zabiegu, zaleca się stosowanie diety i kosmetyków wspomagających, zawierających substancje aktywne redukujące cellulit. Zabieg wykonywany urządzeniem COAXMED ma również charakter relaksacyjny i uspokajający, rozluźnia i odpręża.