Makijaż permanentny


Perfekcyjny makijaż

Dla wszystkich kobiet, które cenią piękno i wygodę. Pragniecie wyglądać pięknie i młodo o każdej porze dnia i nocy… z perfekcyjnym makijażem? …b ardziej pewne siebie i zrelaksowane? Poczytajcie i oceńcie bo to jest właśnie to czego szukacie…

 
 

Czym jest makijaż permanentny?

Jest po prostu makijażem, który się nie zmywa i nie rozmazuje, a jego trwałość to czas od 3 do 5 lat. Makijaż taki wykonuje się za pomocą specjalnych, delikatnych igieł do akupunktury, którymi do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię pigmenty. Dzięki temu można narysować lub skorygować kształt brwi, kreski na powiekach nadać odpowiedni kolor i proporcje ust. Różne farby są nakładane na stałe na skórę i podkreślają indywidualne piękno – naturalne podkreślenie urody, nienamalowany make-up.
Makijaż permanentny est to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świecie.

Metody makijażu

Poniżej przedstawimy kilka metod, jakie stosujemy i polecamy klientom w naszej klinice Lorenzo Coletti.

I. METODA HYBRYD BROWS

II. METODA OMBRE POWDER BROWS 3D

Czym jest powder effect?
Technika pudru naśladuje wygląd tradycyjnego makijażu; ołówka bądź cieni do brwi. Daje subtelny efekt odcieni brwi i delikatną mgiełkę koloru.
Dla kogo?
Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają włoski na brwiach, ponieważ wzmacnia naturalne brwi. To technika pigmentacji dla kogoś kto preferuje pełniejsze brwi, ale pragnie jednocześnie zachować miękką konsystencję.

III. METODA MICROBLADING 3D

Makijaż microblading brwi 3D to metoda włoskowa.
Brwi są łudząco podobne do naturalnych.To małe dzieła sztuki, które łudząco przypominają naturalne włoski.Wraz z pojawieniem się microbladingu, w makijażu permanentnym brwi nastąpił ogromny przełom.

Jest to bardzo pracochłonna metoda ręcznego wykonywania makijażu permanentnego, pochodząca z Azji, która zyskała uznanie na całym świecie. Zainspirowana tym trendem, postanowiłam wprowadzić ją także u siebie. Od wielu lat dążę do tego, żeby makijaż brwi wyglądał jak najbardziej naturalnie. Cieszę się, że nieustannie następuje w nim ewolucja, która pozwala zbliżyć się jeszcze bardziej do perfekcji. Dzięki microbladingowi można pomóc paniom, które marzą o naturalnych, bujnych brwiach, a z jakichś powodów nie mogą ich mieć. Brwi wykonywane metodą microbladingu znacznie odbiegają od tych powstających na skutek pigmentacji maszynowej. Brwi rysuje się za pomocą sterylnych piórek. Różnica widoczna jest gołym okiem i trudno się dziwić, ponieważ, przeprowadzając microblading, troszczę się o każdy włosek z osobna.

 

Bardzo istotną rolę odgrywa tutaj kierunek malowania włosków, technika, nacisk oraz pigmenty. Tylko kiedy te wszystkie czynniki zostaną połączone, brwi będą łudząco podobne do naturalnych, a domalowane włoski, pomieszane z naturalnymi stworzą niesamowite trójwymiarowe wrażenie.
Naszą metoda wykonuje się realistyczny obraz włosa.

IV. METODA CIENIOWANIA

W trakcie zabiegu makijażu brwi pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych.  Zabieg poprzedza szczegółowa analiza potrzeb pacjentki, wywiad wykluczający przeciwwskazania, test uczuleniowy oraz rysunek wstępny; wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest praktycznie bezbolesny, zaś jego efekty można podziwiać na skórze przez okres od 3 do nawet 5 lat!